Benefit Partners

Profesjonalne wsparcie dla branży fitness

Napisz do nas

Partners Contact Form

pola oznaczone gwiazdką * są wymagane

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Benefit Partners Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa (dalej „my”, „Benefit Partners”). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres podany powyżej z dopiskiem “dane osobowe”; przez e-mail: daneosobowe@benefitpartners.pl;

Cele przetwarzania: Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym

Podstawy prawne przetwarzania: Nasz uzasadniony interes

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Benefit Partners na podstawie zawartych umów: podmioty świadczące usługi m.in. serwisu i utrzymania systemów informatycznych, usługi księgowe oraz inne podmioty świadczące usługi związane z obsługą zawartych umów, podmioty prowadzące audyty oraz na podstawie przepisów prawa organy publiczne.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: Prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych; prawo dostępu do danych; prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych; prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych; prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych; prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu https://www.benefitpartners.pl/polityka-prywatnosci/